optimos-atstovai

Zofijos Varžgalienės įmonė įkurta 1991m. Įmonės veiklą išvystė šeima. Pradėta nuo mažmeninės prekybos ir visuomeninio maitinimo. 1996 m. kukliose patalpose, Dariaus ir Girėno gatvėje, automobilių ratų montavimas – balansavimas bei prekyba autokosmetika.

2000 m. Dariaus ir Girėno g. 5a atidaryta autodetalių parduotuvė, autoservisas ir senų automobilių ardykla.

2003 m. pradėjo veiklą naujas servisas ir autodetalių parduotuvė – „Ratų Centras Optima“, Vilniaus g. 98b. Parduotuvėje didelis pasirinkimas naujų ir naudotų padangų lengviesiems ir krovininiams automobiliams ir platus autodetalių asortimentas.

2005 metais duris atvėrė naujas, didžiausias Ukmergės rajone, lengvųjų ir komercinės klasės mikroautobusų servisas – Autocentras „Optima 13“. Autoservisas gali vienu metu aptarnauti 16 automobilių.
Klientų paslaugoms – Tez-line stendas, kurio pagalba atliekama amortizatorių, stabdžių ir suvedimo patikra.
Ratų montavimo-balansavimo stendai (lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams) bei važiuoklės patikros stendas.
Atliekamas ir automobilių elektros įrangos remontas ir apsauginės signalizacijos instaliavimas, benzininių ir dyzelinių variklių kompiuterinė diagnostika, dūmingumo patikra.

Keičiame visų automobilių variklių alyvą. Galime pasiūlyti “Shell”, “Castrol”, “Valvoline”, “Meguin”, “Alpine” ir kitų gamintojų alyvas.

Čia didžiausias lengvųjų automobilių sertifikuotų ir atsarginių detalių pasirinkimas, o darbo kokybė bei problemų sprendimo būdai stipriai lenkia kainą.

Klientų patogumui autoservisų antruosiuose aukštuose įrengtos picerijos.

Optima 13 - Kauno g. 43
optima 13
Ratų centras Ukmergėje
Optima 13 diplomai
%
PATENKINTI KLIENTAI
automobilių
PER DIENĄ SUREMONTUOJAME
IŠTIESINTI RATLANKIAI PER METUS
  • "Bendradarbiaujame jau daugiau nei 5 metai, profesionaliai pasirūpina mūsų įmonės automobiliu, kokybė nepriekaištinga ."

    UAB ``Ukmergės žinios``

SUSISIEKITEKONTAKTAI

OPTIMA 13 © Visos teisės saugomos 2016. Sprendimas: ADMIN